Google+    Youtube    Facebook        Společně autem z Prahy?        Novinky.cz píší...

Přestávka! :-)

Těšíme se na tebe v další sezóně. Máš nějaké nápady či návrhy? Sem s nimi.

   

O účinkujících

Především nám jde o písničkářské a muzikantské osobnosti, byť se tak často samy neoznačují. Prostě především hrající autoři vlastních písniček. Mohou to být jak jednotlivci, tak případně se svými spoluhráči. Nejde nám o mnohačetné dupající kapely, ale právě o ty osobnosti, preferujeme lidi nebojící se improvizace v muzice i ve vývoji pořadu.

Buďme upřímní. Tenhle pořad není open scéna, na kterou může přijít úplně kdokoli, kdo si sám o sobě myslí, že je písničkář. Chceme dělat radost sobě i divákům a chceme to dělat s těmi, kteří jsou fakt dobří. Tím nemyslíme na míru jejich slávy, ale na jejich schopnosti, i na to, že je s nimi fajn. Není snadné popsat, co znamená, že už něco umí, není snadné určit, kdo je opravdu osobnost. To, že někoho vybereme či naopak nevybereme padá zcela na naše hlavy, a jsme si vědomi skutečnosti, že všem se nezavděčíme. O to se ani nepokusíme :-))).

Taky to bude něco stát aby tam byl fajn zvuk, aby to nebylo někde u baru, ale v důstojném prostředí, abychom o tom dali vědět lidem... No a protože je to naše iniciativa, na kterou mimo jiné pracně hledáme prostředky, osobujeme si právo vybrat si do jednotlivých pořadů takové účinkující, kteří „nás baví“, a u kterých věříme, že zaujmou i diváky. Tím není řečeno, že je to je jen pro tu „slavnou starou gardu“! Vůbec ne. Rádi přivítáme i dobré „mladé a nadějné“, kterými se ostatně sami cítíme být. Zvláště někteří :-))).

Kdo vybírá účinkující

Jen a jen Petr a Petr. Tedy Rímský a Vašina. Petr Rímský si to vymyslel, Petr Vašina mu to pomáhá realizovat. Nikdo jiný nám do toho nemluví a nikdy mluvit nebude. Nebo možná bude, ale marně :-) Kecat do toho, to by uměl každý. Jo takhle pomoct nám, to by se hodilo. Jak? To je tady:-).

Jak projevit zájem o hraní

Máš chuť se některého pořadu zúčastnit a myslíš si, že opravdu máš čím zaujmout? Napiš a vyčkej, ozveme se. Pokud se ještě moc neznáme, můžeš si mezitím připravit kvalitní demo nahrávku vlastní tvorby, pár vět o sobě, kterými se představíš a případně budeš představen, a taky několik slušných fotografií.

   
Doporučujeme
   
© Sapientia