fbpx

header b

Changes may occur

Since the beginning of 2020, we have had to move a number of concerts to other specific dates or we are just looking for dates for them. Pandemic times are uncertain and concert dates may still change. Thank you for your understanding :-).

Praha, Petr Rímský a Petr Bohuslav – Písničkáři sobě 8/9

Písničkáři sobě
rimsky-bohuslav-2023bbb
Date: Thursday, 25 April 2024 19:30

Venue: Divadlo Františka Troníčka  |  City: Hlavní město Praha, Česko

Praha, Petr Rímský a Petr Bohuslav – Písničkáři sobě 8/9

Lehce improvizační pořad v Divadle Fr. Troníčka. Podrobnosti průběžně doplňujeme :-)

rimskybohuslav 2023aSetkání takových bláznů, jakými bezpochyby jsou Petr RímskyPetr Bohuslav je těžké popsat. Oba jsou jako rtuť, oba se ale umí přizpůsobit a slyšet toho druhého. Což je důležité a zdaleka ne vždy to muzikanti umí. Někteří jsou za všech okolností jako buldozér. Petr i Petr mají také úctu k druhým a z jejich osobností, konání a písniček je to znát. Nebojí se pro srandu udlěat leccos, ale není to jen sranda za každou cenu. Je to chytré, ale nenápadně, nikoli plakátově. Nejsou to kamarádi na život a na smrt spojení pupeční šńůrou a přítomni si na všech svatbách, oslavách a někdy... A přece jsou spolu víc, než by se zdálo.

Ukaž, co umíš, aneb písničkář/ka z publika. Může se stát, že pozveme na jednu či dvě písničky písničkářku či písničkáře z publika. Příležitost pro neznámé písničkářky a písničkáře představite se. Podrobnosti tady.

Petra doprovodí jeho parta Misitu – Veronika Skočdopolová, Petra Komorášová a Jan Procházka.

Výhodné vstupenky jsou v předprodeji tadyboom logo

Předplatné na všechny (zbývající) díly tady

Foto: Toníno Volf

#PisnickariSobe #DivadloTronicek #tronicek #Praha #PetrRimsky #rimsky #PetrBohusla #pisnickar #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

Plakát Rímský Bohuslav

 

Address
2053/22, Vladislavova, Nové Město, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha
110 00, Česko

 

Map


 

All Dates


  • Thursday, 25 April 2024 19:30

Powered by iCagenda