fbpx

header b

Chceš dostat včas informaci o koncertu?

Zaregistruj se tady a zaškrtni si jen ten kraj (či kraje), kde tě koncert zajímá. To proto, abychom neobtěžovali například Ostráváka informací o koncertě v Chebu, kam za námi asi nepojede. Ačkoli na specifické pražské koncerty Písničkáři sobě jezdí diváci z daleka... Rezervace na koncerty a předprodej vstupebek je uvnitř události.

Wrocław, Koncert czeskiego pieśniarza, Petra Rímskiego

Koncert
0
rimsky-vasina-icag
Datum:: sobota, 10. listopad 2018 19:00

Místo konání:: Galeria Sztuki i Miejsce Spotkań Ślimak  |  Město:: Wrocław, Polsko

Wrocław, Koncert czeskiego pieśniarza, Petra Rímskiego.

Petr Rímský – Zákon o zachování lásky / Prawo zachowania miłości

Petr Rímský to pieśniarz indywidualista, w którego twórczości przeplatają się, obok folku, elementy chanson, jazzu i bluesa. Wyborny, pomysłowy gitarzysta z niepowtarzalnym sposobem grania. Głębokiego, ujmującego głosu Petra nie da się pomylić z żadnym innym głosem. Na koncertach w Polsce prezentuje utwory ze swojej autorskiej płyty "Zákon o zachování lásky".

Petr przygotował dla nas muzyczną niespodziankę, którą chce przedstawić we Wrocławiu. To Petr Vašina, czeski pieśniarz, oprócz gitary grający również na harmonijce i flecie. W Příbramie w środkowych Czechach, skąd pochodzi, jest bardzo aktywnym organizatorem kulturalnych wydarzeń. Przez kilka lat był również stałym gościem muzycznego programu Petra Rímskiego.

Cieszymy się na ponowne spotkanie w gościnnych progach Galerii Ślimak. Do zobaczenia!

Wstęp: 30 zł.

Petr Rímský, svérázný písničkář, v jehož projevu se mísí folk, blues i šanson, si pro další koncert ve Wrocławi připravil překvapení. Představí dalšího českého písničkáře. Zahraje s ním Petr Vašina, kytarista, flétnista a hráč na foukací harmoniku, ale také mnohaletý organizátor kultury ve středočeském městě Příbram.

 

Adresa:
plac Konstytucji 3 Maja 4
50-081 Wrocław, Polsko

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • sobota, 10. listopad 2018 19:00

Powered by iCagenda