fbpx

Písničkáři sobě

Lehce improvizační pořad těch, kdo se nebojí opustit komfortní zónu perfektně nacvičeného a neustále opakovaného. Kdo nemají strach, že se seknou, že budou někdy srandovní jinde, než mysleli, že si pokazi „image“. Kdo jsou opravdu dobří a přitom jsou to lidi, ne stroje.

Chceš výhodné předplatné na všechny (nebo zbývající) koncerty „Písničkáři sobě“?

Připravili jsme pro Tebe možnost kdykoli si koupit elektronickou vstupenku na všechny respektive zbývající koncerty vždy s opravdu výraznou slevou. Úspora je od 140 Kč u posledních dvou koncertů až po 1.270 Kč za celou sezónu. Předplatné na celou sezónu respektive na zbývající koncerty vždy s výraznou slevou najdeš a koupíš elektronicky tady.


Koncerty „Písničkáři sobě“ a výhodné vstupenky jsou tady.


Praha, Petr Rímský a Petr Novotný – Písničkáři sobě 2/9

Písničkáři sobě
rimsky-novotny-icag
Datum:: čtvrtek, 26. říjen 2023 19:30

Místo konání:: Divadlo Františka Troníčka  |  Město:: Hlavní město Praha, Česko

Praha, Petr Rímský a Petr Novotný – Písničkáři sobě 2/9

Milujeme hluboké tóny i myšlenky :-))).

rimsky

petr notovnyLehce improvizační pořad v Divadle Fr. Troníčka. Petr říká: „Speciálním hostem bude tentokrát Petr Novotný, baskytarista (Žalman a spol.), kytarista a svým způsobem kolega autista :-). Je totiž podobný pedant a puntičkář, jako jsem já. Jo a taky si notujeme v názoru, že muzikant má být hudebně vzdělaný, což v našich žánrech není moc obvyklé. Petr je ovšem také písničkář a kolegové jej podobně jako před časem mě dokopali k vydání vlastního alba. Těším se, jaké taškařice na sebe vymyslíme, ale i co zajímavého se nám podaří společně a bez přípravy na scéně za jízdy vytvořit.” Doplňujeme, že Petr Novotný je také studiovým hudebním režisérem a mužem mnoha schopností.

Na koncertě pokřtíme Petrovo album „Na důchodě”!

Petrova pozvánka :-)

Ukaž, co umíš, aneb písničkář/ka z publika. Může se stát, že pozveme na jednu či dvě písničky písničkářku či písničkáře z publika. Příležitost pro neznámé písničkářky a písničkáře představite se. Podrobnosti tady.

Petra doprovodí jeho parta Misitu – Veronika Skočdopolová, Petra Komorášová a Jan Procházka.

Výhodné vstupenky v předprodeji tadyboom logo

Foto: Toníno Volf, Martin Stolař

#PisnickariSobe #DivadloTronicek #tronicek #Praha #PetrRimsky #rimsky #pisnickar #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

Plakát Rímský Novotný

 

Vstupenky:
Předprodej zahájen tady
Adresa:
2053/22, Vladislavova, Nové Město, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha
110 00, Česko

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • čtvrtek, 26. říjen 2023 19:30

Powered by iCagenda