fbpx

Písničkáři sobě

Lehce improvizační pořad těch, kdo se nebojí opustit komfortní zónu perfektně nacvičeného a neustále opakovaného. Kdo nemají strach, že se seknou, že budou někdy srandovní jinde, než mysleli, že si pokazi „image“. Kdo jsou opravdu dobří a přitom jsou to lidi, ne stroje.

Chceš výhodné předplatné na všechny (nebo zbývající) koncerty „Písničkáři sobě“?

Připravili jsme pro Tebe možnost kdykoli si koupit elektronickou vstupenku na všechny respektive zbývající koncerty vždy s opravdu výraznou slevou. Úspora je od 140 Kč u posledních dvou koncertů až po 1.270 Kč za celou sezónu. Předplatné na celou sezónu respektive na zbývající koncerty vždy s výraznou slevou najdeš a koupíš elektronicky tady.


Koncerty „Písničkáři sobě“ a výhodné vstupenky jsou tady.


Praha, Petr Rímský a Kytarovka.cz – Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
rimsky-beran-icag
Datum:: čtvrtek, 27. duben 2023 19:30

Místo konání:: Divadlo Františka Troníčka  |  Město:: Praha 1, Česká republika

Praha, Petr Rímský a Kytarovka.cz – Písničkáři sobě

Lehce improvizační pořad v Divadle Fr. Troníčka.

rimskyTento díl věnujeme písničkářům a kytaristům, které učil Petr Rímský ve své kytarové škole. Můžete se tedy zjistit, jak se tam učí a na cokoli se zeptat. Každý zahraje kromě svých písní i povinnou skladbu „něco vod Rímskýho“, ale i něco, co ještě zatím sám netuší :-D. S diváky si zazpíváme a budeme se mít spolu dobře. O překvapení nebývá nouze.

IMG 20210723 225402 1

Například Jan Beran, písničkář z Kytarovky, který je sice z drsného Kadna, ale je to vcelku něžný filosof :-). Bývá účsastníkem Textařských dílen Slávka Janouška, kterého přivítáme za měsíc. Honza si rád hraje se slovíčky a vymýšlí kromě písniček i básničky. Usmívá se a je s ním dobrá nálada.

Nebo správný moravský chasník Pavel Nosálek s chytlavými melodiemi i texty, kterému Kytarovka taky pomohla najít cestu.

veronika skocdopolova 2023jan prochazka 2023V Petrově partě Misitu, která jej provází na cestách s písničkami, jsou hned dva účastnící kytarových škol. Vokalistka a perkusistka Veronika Skočdopolová, která je inventářem a dobrou duší Kytarovky a pamatuje si na rozdíl od Rímčáka jeho texty, a taky baskytarista Jan Procházka. Tentokrát zahrají vepředu a prozradí i něco o škole i o hraní s Petrem, třeba se k nám na cesty někdo přidá :-).

Ukaž, co umíš, aneb písničkář/ka z publika. Může se stát, že pozveme na jednu či dvě písničky písničkářku či písničkáře z publika. Příležitost pro neznámé písničkářky a písničkáře představite se. Podrobnosti tady.

Petra doprovodí jeho parta Misitu – Veronika Skočdopolová, Petra Komorášová a Jan Procházka.

Výhodné vstupenky v předprodeji

Při včasném nákupu můžete ušetřit až 50 Kč za každou vstupenku. Každopádně je předprodej výhodnější! 2023 04 27 Praha QR vstupenkyFoto: Lucia Nováková, Marian Opletal

#PisnickariSobe #DivadloTronicek #tronicek #Praha #PetrRimsky #rimsky #pisnickar #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

plakat A4 2023 04 27 praha

 

Vstupenky:
Předprodej zahájen tady
Adresa:
Vladislavova 22
Praha 1, Česká republika

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • čtvrtek, 27. duben 2023 19:30

Powered by iCagenda