fbpx

Písničkáři sobě

Lehce improvizační pořad těch, kdo se nebojí opustit komfortní zónu perfektně nacvičeného a neustále opakovaného. Kdo nemají strach, že se seknou, že budou někdy srandovní jinde, než mysleli, že si pokazi „image“. Kdo jsou opravdu dobří a přitom jsou to lidi, ne stroje.

Chceš výhodné předplatné na všechny (nebo zbývající) koncerty „Písničkáři sobě“?

Připravili jsme pro Tebe možnost kdykoli si koupit elektronickou vstupenku na všechny respektive zbývající koncerty vždy s opravdu výraznou slevou. Úspora je od 140 Kč u posledních dvou koncertů až po 1.270 Kč za celou sezónu. Předplatné na celou sezónu respektive na zbývající koncerty vždy s výraznou slevou najdeš a koupíš elektronicky tady.


Koncerty „Písničkáři sobě“ a výhodné vstupenky jsou tady.


Praha, Petr Rímský Lubomír Hrdlička – Písničkáři sobě 3/9

Písničkáři sobě
rimsky-hrdlicka-icag
Datum:: čtvrtek, 23. listopad 2023 19:30

Místo konání:: Divadlo Františka Troníčka  |  Město:: Hlavní město Praha, Česko

Praha, Petr Rímský a Lubomír Hrdlička – Písničkáři sobě 3/9

Lehce improvizační pořad v Divadle Fr. Troníčka. Podrobnosti průběžně doplňujeme :-)

rimskyLuboš Hrdlička je autorem slavných songů, jako třeba Písek, Cestám a stromům a dalších, které kromě něj zpívali Nezmaři, Pavlína Jíšová a další. Má za sebou i nějaké divadelní zkušenosti a jak říkává Petr Rímský s láskou sobě vlastní, je to prostě komediant, jak má být. No a co je pro náš pořad podstatné, že se nebojí improvizovat. Někteří kolegové do našeho pořadu nechtějí, protože chtějí hrát jen to perfektně nacvičené. Bojí se toho krásného dobrodružství, které si při tom užívají v šatnách či na večírcích. No a tím je náš pořad zajímavý a neopakovatelný. Kromě těch „jistot” uslyšíte i nečekané. Nebojíme se, že budeme za blbce, my jsme zvyklí :-))).

Ukaž, co umíš, aneb písničkář/ka z publika. Může se stát, že pozveme na jednu či dvě písničky písničkářku či písničkáře z publika. Příležitost pro neznámé písničkářky a písničkáře představite se. Podrobnosti tady.

Petra doprovodí jeho parta Misitu – Veronika Skočdopolová, Petra Komorášová a Jan Procházka.

Výhodné vstupenky jsou v předprodeji tadyboom logo

Foto: Toníno Volf

Předplatné na všechny (zbývající) díly tady

#PisnickariSobe #DivadloTronicek #tronicek #Praha #PetrRimsky #rimsky #pisnickar #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

Plakát Rímský Hrdlička

 

Vstupenky:
Předprodej zahájen tady
Adresa:
2053/22, Vladislavova, Nové Město, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha
110 00, Česko

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • čtvrtek, 23. listopad 2023 19:30

Powered by iCagenda